• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

Wordpress hosting

• Konbuyu başlatan vintagebob
  • Başlangıç tarihi
V

vintagebob

Guest
herkese selam

Temel bir linux paylaşılan paketinde barındırılan nispeten düşük trafiğe sahip bir wordpress sitem var, hiçbir şey çok süslü değil.

Wordpress siteleri için optimize edildiği iddia edilen "wordpress barındırma" sunan bir ana bilgisayara geçmeyi düşünüyordum. Umarım fermuarlı bir web sitesi yolunda biraz daha fazlasını sunabilir. Cms tabanlı sitelerin biraz daha yavaş olma eğiliminde olduğunu takdir ediyorum.

Merak ediyorum, bu paketlerle uğraşmaya değer mi veya Wordpress sitemden en iyi şekilde yararlanabilecek paylaşılan bir pakette ne aramalıyım?

Son olarak, herhangi birinin tavsiyesi varsa, bir İngiltere veri merkezinde veya Hollanda gibi yakın bir yerde kalmak istiyorum.

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi: