• Türkiyenin ilk ve tek Web Hosting Frumuna Hoşgeldiniz, Web sitemizde Tüm üye ve ziyaretçilere açık olarak hiç bir beklenti olmaksızın Hosting, Domain, Server vb konularda Döküman paylaşımı yapmaktayız, Desteklemek ve aramıza katılmak için kayıt olmanızı tavziye ederiz :)

WiseCP kan kayip ediyor

Bluesis

Delikanlı
WISECP kullanın, maliyetlerinizi azaltın. Daha yüksek bir deneyim yaşayın! Üstelik Türkçe destek ve yerli üretim.

Diye konusu acilmisti vaktinde, keske tutuna bilseydi ve gelistirilebilseydi. Reklami yaparken olurunda yapmak ve duzgun pazarlama stratejisi ile ilerlenseydi belki bir yil olarak degilde gercekten yerli olarak kalirdi bu proje. Ama ne yazik ki bu gun patlamis vaziyette ortada kaldi.

Sizlerin fikri nedir arkadaslar eksisi cok bir projeydi ama artilari yok muydu ?

RedDeviL

Delikanlı
Şükürler olsun elden çıkardım ben satın almadan önce on numaraydı elimizi attığımız yer kurudugu için. :)

Slaweally

Administrator
Yönetici
URL
alicomez.com
Şükürler olsun elden çıkardım ben satın almadan önce on numaraydı elimizi attığımız yer kurudugu için. :)
Senin elini attığın kuruyor :) Whmcs aldın adamlar ömürlük lisansı kaldırdı, Wisecp aldın o bitti. alacağın bir yazılım varsa söyle elimizden çıkartalım

Bluesis

Delikanlı
Wisecp hiç kullanmadım ama kullananlar bir çoğu geri whmcsye dönüyor.

Slaweally

Administrator
Yönetici
URL
alicomez.com
Wisecp hiç kullanmadım ama kullananlar bir çoğu geri whmcsye dönüyor.
whmcs fiyat politikası çok saçmalamaya başladı. belki globalde önemli bir ücret değil ama Türkiye için çok büyük bir para.

Ali

Bebek
İlk çıktığında Bi iki aya kapatır demiştim yanılttılar, yurt dışında iyi kullanıcı kitlesi aldı

Slaweally

Administrator
Yönetici
URL
alicomez.com
İlk çıktığında Bi iki aya kapatır demiştim yanılttılar, yurt dışında iyi kullanıcı kitlesi aldı
Bu konuda hemfikiriz, bende bu kadar uzun soluklu birşey beklemiyordum açıkçası. ayrıca yeni sürümlerde de baya iyiler.

Ali

Bebek
Wisecp sadece Hosting alanı için yapılmamış sanki ajans vb alanlarda da kullanılıyor daha iyisi sade arayüzü var. Ben iyiye gideceğini düşünüyorum

Slaweally

Administrator
Yönetici
URL
alicomez.com
Wisecp sadece Hosting alanı için yapılmamış sanki ajans vb alanlarda da kullanılıyor daha iyisi sade arayüzü var. Ben iyiye gideceğini düşünüyorum
Fark etmez geniş kitlelere hitap edilebilir.

Üst Alt