WiseCP kan kayip ediyor

Caparist

Member
Reaksiyonlar
3
1597706162806.png
WISECP kullanın, maliyetlerinizi azaltın. Daha yüksek bir deneyim yaşayın! Üstelik Türkçe destek ve yerli üretim.

Diye konusu acilmisti vaktinde, keske tutuna bilseydi ve gelistirilebilseydi. Reklami yaparken olurunda yapmak ve duzgun pazarlama stratejisi ile ilerlenseydi belki bir yil olarak degilde gercekten yerli olarak kalirdi bu proje. Ama ne yazik ki bu gun patlamis vaziyette ortada kaldi.

Sizlerin fikri nedir arkadaslar eksisi cok bir projeydi ama artilari yok muydu ?

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Reaksiyonlar
34
Web sitesi
alicomez.com
WiseCP ilk çıktığından beri takip ettiğim bir sistem, hatta şu anda bile hala daha ümidim var ki bence geç kalınmış bir proje.
Şu an bu hataları varsa emin olun ki proje başarılı demektir.
Whmcs dediğimiz sistem daha yeni yeni stabil olmaya başladı ki hala daha değil her ay bir ticket açıp sorn bildiriyoruz hala daha.

kaldı ki siz wisecp için bu tür sorunları söylüyorsanız proje başarılıdır bence. sadece maddi manevi destek gerekli yatırım gerekli eminim İdris bey bu konuda yalız kalmıştır...

Sumode

⚝ ♛⚝
Reaksiyonlar
17
Web sitesi
rabbyte.net
Hosting Firma
Rab byte
wisecp bende lisans almayı düşündüm ömürlük hatta fatura oluşturdum mail attım indirim de yaptı sağolsun ama malesef parayı denkleştiremediğim için almadım ama slawely dediği gibi ben de başarılı buluyorum

malum bizde meyve veren ağaç taşlanır

Caparist

Member
Reaksiyonlar
3
WiseCP ilk çıktığından beri takip ettiğim bir sistem, hatta şu anda bile hala daha ümidim var ki bence geç kalınmış bir proje.
Şu an bu hataları varsa emin olun ki proje başarılı demektir.
Whmcs dediğimiz sistem daha yeni yeni stabil olmaya başladı ki hala daha değil her ay bir ticket açıp sorn bildiriyoruz hala daha.

kaldı ki siz wisecp için bu tür sorunları söylüyorsanız proje başarılıdır bence. sadece maddi manevi destek gerekli yatırım gerekli eminim İdris bey bu konuda yalız kalmıştır...
Bende siz gibi dusunuyordum hocam ki bu gun banlangini gordum uzuldum. Toplum olarak bir sistemin kusursuz olmasini istiyoruz biz ve sabirsizlik var. Oysa alan firma durumu musterilerine dogru izah etseydi ve genel olarak isi yapan degilde gercekten uzman bir ekip tarafindan insanlar bilgilendirilseydi ayakta durabilirdi ve umarim ayakta kalir. Ya da gercekten yerli uzman bir ekip tarafindan desteklenirde elinden tutulur, yoksa goz gore gore kayip olup gidecek.

BP Petrol Sızıntısı boyle bir kaza olmustu vaktinde, firmanin batacagini dusundu herkes ama onlar sirf bu sizintidan dolayi bir ekip olusturdu adim adim dunyaya rapor etti.

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Reaksiyonlar
34
Web sitesi
alicomez.com
Bende siz gibi dusunuyordum hocam ki bu gun banlangini gordum uzuldum. Toplum olarak bir sistemin kusursuz olmasini istiyoruz biz ve sabirsizlik var. Oysa alan firma durumu musterilerine dogru izah etseydi ve genel olarak isi yapan degilde gercekten uzman bir ekip tarafindan insanlar bilgilendirilseydi ayakta durabilirdi ve umarim ayakta kalir. Ya da gercekten yerli uzman bir ekip tarafindan desteklenirde elinden tutulur, yoksa goz gore gore kayip olup gidecek.

BP Petrol Sızıntısı boyle bir kaza olmustu vaktinde, firmanin batacagini dusundu herkes ama onlar sirf bu sizintidan dolayi bir ekip olusturdu adim adim dunyaya rapor etti.
Evet konu bu süreci doğru idare edebilmekte. İdris bey son duyduğum kadarıyla bazı kişileri firmaların lisanslarını iptal etmiş doğru mu yanlış mı bilmiyorum ancak her ne olursa olsun bu profesyonel bir çözüm değil. hataların üzerine gitmesi gerekir şu anda baskı yiyor evet ama çok profesyonel düşünüp bu hatalardan ders alıp yoluna bakması lazım ki bu sayede ayakta duracak.

Caparist

Member
Reaksiyonlar
3
Evet konu bu süreci doğru idare edebilmekte. İdris bey son duyduğum kadarıyla bazı kişileri firmaların lisanslarını iptal etmiş doğru mu yanlış mı bilmiyorum ancak her ne olursa olsun bu profesyonel bir çözüm değil. hataların üzerine gitmesi gerekir şu anda baskı yiyor evet ama çok profesyonel düşünüp bu hatalardan ders alıp yoluna bakması lazım ki bu sayede ayakta duracak.
O arkadasa simdi uzman 9 kisi lazim, 3 kisilik vardiye olarak gece-gunduz destek saglayacaklar ki bir yere gelsin.

Sahsen tamamen proje olarak satisa koysa almayi bile denerim ben.

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Reaksiyonlar
34
Web sitesi
alicomez.com
O arkadasa simdi uzman 9 kisi lazim, 3 kisilik vardiye olarak gece-gunduz destek saglayacaklar ki bir yere gelsin.

Sahsen tamamen proje olarak satisa koysa almayi bile denerim ben.
Herşeyden önemlisi bence projeye inanmış yazılımcılar lazım gerekirse maaş + ikramiye şeklinde çalışacak elemanlar ama şu anda zor gibi.

Sumode

⚝ ♛⚝
Reaksiyonlar
17
Web sitesi
rabbyte.net
Hosting Firma
Rab byte
wisecp büyük proje olacak ilerde değerlenecek görürsünüz

Beytullah22

New member
Reaksiyonlar