• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

WHM Favorileri

Slaweally

Administrator
Yönetici
WHM Favorileri

Geri bildirimlerinize dayanarak WHM'de yaptığımız harika yeni bir değişikliği daha paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz: WHM Favorileri! v106 ile, WHM Sık Kullanılanları, Giriş arayüzünde bulunur (En İyi Araçlar bölümünün yerine geçer). Bu, bir WHM kullanıcısının WHM içindeki favori özelliklerini seçmesine ve kolay ve rahat erişim için bunları bir arada gruplandırmasına olanak tanır. Aşağıdaki yetenekler artık herhangi bir WHM kullanıcısı için mümkündür:

En çok erişilen uygulamalarınızın parmaklarınızın ucunda olması için Sık Kullanılanlarınızı WHM'nin üst kısmında özelleştirin.
Sürükle ve bırak özelliklerini kullanarak favori uygulamalarınızı yeniden sıralayın.
Açıklayıcı bir görünüm veya kompakt bir görünüm göstermek için Sık Kullanılanlar arasında geçiş yapın.
Favorilerinizi WHM sol navigasyonunda bulun; ihtiyacınız olduğunda her zaman elinizin altındadır.

Jüpiter ilk piyasaya sürüldüğünde, yöneticiler eski arayüze alışmıştı ve bu nedenle akordeon menülere alışmak ve yönetmek biraz can sıkıcıydı. Kullanıcılardan geri bildirim topladık ve bir çözüm sağlamak için hızlı hareket ettik. Favoriler, varsayılan olarak en sık kullanılan simgelerle gelir, ancak yöneticiler tercih ettikleri özellikleri ekleyebilir/silebilir (yıldız/yıldızı kaldırabilir) ve artık bunları kolay erişim için her zaman en üst bölümde görebilir.

İçeriği detaylı incelemek isteyenler: https://docs.cpanel.net/whm/the-whm-interface/the-whm-interface/
 
Üst