• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

Web Hosting sektöründe büyüyen trendler.

  • Konbuyu başlatan MediaCloud
  • Başlangıç tarihi
M

MediaCloud

Guest
Web Hosting sektöründe büyüyen trendler.

Web'deki bu yükselen trendleri fark ettiniz mi?

1. Çoklu Bulut barındırma
Bulut Barındırma, o sırada mevcut olan web sunucusu kaynaklarının havuzda toplanmasıdır. Dijital değişimin bir sonraki aşamasını hızlandırmak için şirketler birden çok bulut platformundan ve hizmetinden yararlanıyor. Operasyonel ek yükü azaltır ve bir projenin farklı katmanları arasında çalışma esnekliği sağlar. Büyük şirketler bu yeni eğilimi şimdiden memnuniyetle karşıladı ve şimdi maliyet tasarrufu, artan enerji faturalarıyla aşırı yüklenen küçük ve orta ölçekli şirketleri cezbediyor.

2. Yeşil web barındırma
Çevre dostu barındırma ile barındırma sağlayıcılarının sayısında bir artış fark etmiş olmalısınız. yakında güneş ve rüzgar enerjisi gibi yeşil enerji teknolojilerini benimseyen daha fazla şirket göreceksiniz. Daha fazla kullanıcı, enerji açısından verimli sunucular ve güç yönetimi yazılımı kullanan sağlayıcılara yöneliyor.

3. Gerçek Zamanlı Destek için Videolar:
Daha fazla barındırma sağlayıcısı, müşterilerine ve potansiyel müşterilere gerçek zamanlı destek sağlamak için yararlı videoları benimsiyor. Videoları, destek ekiplerinin üzerindeki yükü azaltmak, insan müdahalesini azaltarak müşterilerin hayal kırıklığını azaltmak, marka imajı oluşturmak ve video platformlarından potansiyel müşteri elde etmek için bir araç olarak görüyorlar. Bu eğilimin arkasında birden fazla neden var, ilk olarak ucuz ve ücretsiz video barındırma platformlarının bulunması, ikincisi ise video içeriğini diğer herhangi bir içerik türüne tercih eden büyük kitle kitlesi.
 
Üst