• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

WEB HOSTING PAKETLERINDE SINIRSIZ ÖZELLIK

Slaweally

Administrator
Yönetici

WEB HOSTING PAKETLERINDE SINIRSIZ ÖZELLIK​

"Sınırsız", web barındırma endüstrisi için anahtar bir kelime olabilir. Size "sınırsız" bir özellik - sınırsız disk alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız e-posta hesapları - verecek birçok web barındırma sağlayıcısı vardır. Bu özellikler birçok saygın web barındırma hizmeti sağlayıcısından alınmıştır, ancak "sınırsız" özellikler sunan bir web barındırma şirketiyle çalışmamanızı söyleyen birçok makale de vardır.
Ee ne yapıyorsun?

Tadını çıkar. Bir web barındırma sağlayıcısının sınırsız özellikleri kötü bir şey değildir. Çoğu zaman size çok para kazandıracak - örneğin, bir web barındırma sağlayıcısı size sınırsız disk alanı verecek, böylece web dosyalarınız için disk alanınız bitecek diye endişelenmenize gerek kalmayacak.
Suistimal etmeyin. En yaygın "sınırsız" özelliklere bakalım.
Gerçekten sınırsız e-posta hesabı oluşturabilir misiniz? Yapabilseniz bile, sınırsız e-posta hesabı yönetmek ister miydiniz?
Gerçekten sınırsız web siteleri oluşturabilir misiniz? Belki. Ancak başarılı bir web sitesi oluşturmanın en zor kısmı, onu nasıl tanıtacağınızdır - bir web sitesinin değeri, ne kadar başarılı olduğundan (arama motoru sıralaması, ziyaretçi trafiği, vb.) Daha fazla değildir. Birçok kişinin yalnızca birkaç web sitesi oluşturmak ve tanıtmak için zamanı ve/veya bütçesi vardır.

Sınırsız disk alanı için, diyelim ki evde dosya yüklemek için bağlantı hızı yaklaşık 8 kb/saniye, yani 13 MB veri yüklemek için bir gün ayırmanız gerekiyor. Sunucunuza dosya yüklemeyi durdurmazsanız, bir yıl içinde yalnızca 25 GB disk alanınız olacaktır.
Sınırsız bant genişliği? Sınırsız disk alanı gibi, buradaki sır bağlantı hızıdır. Teknik olarak bant genişliği kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur, ancak bağlantı hızı nedeniyle çok fazla tüketemezsiniz.
Bu nedenle, web siteniz için bir web barındırma paketi seçerken, sunulan "sınırsız" özelliklerden çok, güvenilirlik ve müşteri hizmetlerine daha fazla dikkat etmeniz gerekir.

"Sınırsız" ne anlama geliyor? Doteasy, bir hesabın kullanabileceği kaynak miktarına keyfi bir sınır koymaz. Doteasy Sınırsız Barındırma Planı, küçük ve orta ölçekli, bağımsız olarak sahip olunan ve işletilen işletmelerin ve/veya kişisel web sitelerinin web barındırma ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu müşteriler için Doteasy Sınırsız Barındırma planı sınırsızdır.

"Sınırsız" ne anlama gelmez. Hesaplar, büyük kuruluşların daha büyük web barındırma ihtiyaçlarını desteklemeye veya aşağıdakileri depolamak için çevrimiçi bir depolama ambarı olarak kullanılmaya yönelik değildir: yedeklemeler, elektronik dosyaların veya e-postaların arşivlenmesi, belgeler, günlük dosyaları vb. paylaşım merkezi.

"Sınırsız" hesap kaynaklarının herhangi birinin yeniden satışı kesinlikle yasaktır. Kaynakları yeniden sattığı tespit edilen tüm hesaplar, bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın derhal askıya alınır. Hesap kaynaklarının yeniden satışına yalnızca Bayi Barındırma Planı, Sanal Özel Sunucu (VPS) veya Tahsis Edilmiş Sunucu kullanıyorsanız izin verilir.

Doteasy "Sınırsız" hizmetler, paylaşılan bir barındırma ortamında sağlanır; Ağ bant genişliğini, sunucu depolamasını, belleği ve CPU kaynaklarını aşırı kullanarak diğer müşterilerin hesaplarının performansını olumsuz etkilediği tespit edilen herhangi bir hesap, Doteasy yöneticileri ve kötüye kullanım önleme kontrolleri tarafından işaretlenecektir. Müşterilerden daha sonra Sanal Özel Sunucu (VPS) veya Tahsis Edilmiş Sunucu hizmetlerini değerlendirmeleri istenecektir. Ciddi suçlar, bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın hesap hizmetinin askıya alınmasına veya feshedilmesine neden olacaktır.
 
Geri
Üst