Tavsiye Ettiğim En İyi Hosting Firmaları

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Katılım
26 Tem 2020
Mesajlar
139
Reaksiyonlar
48
Puanları
28
Web sitesi
alicomez.com
Üyelik
Kişisel
Selamlar herkese! Bu içeriğimde 2020 yılında Tavsiye Ettiğim En İyi Hosting Firmaları içeriğini okuyacaksınız. Tamamen şeffaf bir şekilde incelenmiş olarak yazacağım bu içerikte sizler için 6 farklı firmayı denedim.

İçindekiler [show]
✅En Çok Tavsiye Edilen Hosting Firmaları 2020
İnternetin söz konusu olduğu alanlarda sıklıkla duyulan ve bir web sitesi açabilmek için kullanıcıların ihtiyaç duydukları hosting kavramı, domain kavramı ile bağlantılıdır. Bir web sitesi kurulurken alan adının satın alınması ve ziyaretçilerin bu alan adını tarayıcının arama kısmına yazmaları halinde siteye yönlendirilmelerini sağlayan sistem hosting olarak tanımlanır. Hosting hizmeti vermekte olan bir sistem hızlı bir bilgisayar ve hızlı bir internet sağlayıcısının bir araya gelmesi ile oluşur.

Web hosting hizmetlerinden profesyonel olarak yararlanabilmek için çeşitli firmalardan destek alabilmek mümkün olur. Bazı servis sağlayıcı firmalar, daha gelişmiş alt yapı sistemlerine sahip olup sunucu barındırma ve sanal sunucu hizmetlerini de müşterilerine sunarlar. Türkiye’de hosting hizmeti veren birçok firma yer almaktadır. Windows Hosting sistemleri ile Linux Hosting sistemlerini bünyelerinde barındıran bu firmaların müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaları gerekir.
Bu nedenle hosting firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı adımlar bulunur. Öncelikle firmanın uzmanlık, performans, destek hattı, hızı ve en son fiyatının değerlendirilmesi gerekir. Türkiye’de faaliyet göstermekte olan başlıca hosting firmalarından bu hizmeti kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile alabilmek mümkün olur. Kurulacak olan web sitesinin hedef kitlesi Türkiye ise bu firmalar mutlaka değerlendirilmesi gerekenler arasında yer alırlar.
✅Turhost Hosting İnceleme (En İyi Hosting Firması 1. Sıra)
turhost

Kurumsal ve bireysel alanda internet hizmetlerini sunabilmek amacı ile İzmit’te kurulan firma, 2004 senesinden beri aktif bir şekilde faaliyet gösterir. Güvenilir ve hızlı internet hizmetlerini sunmayı amaçlayan firma, 2006 senesi ile birlikte bireysel pazarlama alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.
Turhost Hosting inceleme esnasında firma tarafından sağlanan hizmetlerin; Domain Tescil işlemleri, E-Mail Servisleri, Hosting (Barındırma), Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri (Canlı Yayın) ile Online Ticaret Projeleri’nden oluştuğu görülür. Hizmetlerinin kalitesini koruyabilmek adına internet alanındaki her türlü gelişmeyi takip eden ve kendisine entegre eden firma, hosting hizmetlerinde; WordPress hosting, cPanel hosting, Linux hosting, kurumsal hosting, Windows hosting, Reseller hosting , Bulut sunucu ve site kurma gibi çeşitleri barındırır.
Firma üzerinden alınan hosting hizmetinin minimum cevap verme süresi 1.33 saniye iken, ortalam cevap verme süresi 1.60 saniye, maximum cevap verme süresi ise 2.54 saniyedir. Turhost firmasının testini yapan server lokasyonu Dublin olup, firmanın kendi lokasyonu İstanbul’dur. Türkiye’nin en iyi hosting firması olarak bilinen Turhost, müşterilerinin beklentilerini de en iyi şekilde karşılamak için gerekli özveriyi sergilemektedir. Türkiye’nin önde gelen blog sitelerinin %50’sinden fazlası Turhost ile çalışmaktadır.
Turhost üzerinde ücretsiz üyelik açmak için hemen tıklayın!
✅Natro Hosting İnceleme (En İyi Hosting Firması 2. Sıra)
2019 hosting tavsiyeleri natro

2020 hosting tavsiyeleri natro
Hosting hizmetleri sunan bir diğer firma olarak Natro hosting firması müşterilerin tercih edebilecekleri arasında yer alır. Natro Hosting inceleme esnasında firmanın geniş bir ağa sahip olduğu ve domain, sunucu, SSL, marka tescili, WPFest, şifrematik, tercih sihirbazı gibi hizmetleri de bünyesinde barındırdığı görülebilir.
Firma cevap verme süresi olarak biraz daha geride kalır. Natro firması üzerinden alınabilecek olan hosting hizmetlerine bakıldığında; Sınırsız Web hosting, WordPress hosting, Ucuz hosting, MsSQL hosting, Linux hosting, ücretsiz web sitesi kurma ve Windows hosting gibi seçeneklerin söz konusu olduğu görülür. Firmanın sunduğu hosting hizmetlerinde minimum cevap alabilme süresi 1.00 saniye iken, ortalama cevap alabilme süresi 1.64 saniye, maksimum cevap alabilme süresi ise 6.28 saniyedir.
Firmanın testini yaptığı server lokasyonu Turhost gibi Dublin merkezli iken, firmanın kendi server lokasyonu ise İstanbul’dur. Veri sorumlusu taraf olarak kendi bünyesinde depoladığı, sakladığı ve işlediği kişisel veriler KVKK’nın Veri Sorumlusu Aydınlatma Yükümlüğü başlığındaki 10. maddeye göre firma hareket etmektedir. Müşterilerinin web sitelerindeki bilgilerin depolanması ve işlenmesi kanun hükmünde firma tarafından gerçekleştirilir ve kurallara uygun bir şekilde faaliyet gösterildiğine dair web sitesinde bir açıklama bulunmaktadır.
Natro üzerinde ücretsiz üyelik açmak için hemen tıklayın!
✅Veridyen Hosting İnceleme (En İyi Hosting Firması 3. Sıra)
2019 hosting tavsiyeleri veridyen

2020 hosting tavsiyeleri veridyen
2016 senesinde kurulmuş ve rakiplerine göre sektöre yeni dahil olmuş genç oluşumlu bir firmadır. %100 Türk sermayesinin hakim olduğu firmanın merkezi İzmir Bayraklı olup, firmanın 2005 senesinden bugüne kadar gelen köklü bir deneyimi bulunur. Üst düzey hizmet kalitesi ve şeffaf hizmet anlayışını müşterileri ile buluşturan firma; alan adı kaydı, web hosting hizmetleri, bulut sistemleri, fiziksel ve sanal sunucular, güvenlik sertifikası satışları gibi alanlarda faaliyet gösterir.
Bireysel ve kurumsal alanda hizmetlerini müştetilerine sunan Veridyen hosting inceleme işleminde firmanın; %100 Türk sermayesi, 7 gün içerisinde para iadesi, gerçek sunucular ve gelişmiş alt yapı seçenekleri, %99.9 ulaşılabilirlik garantisi, en iyi fiyat garantisi ve 7 gün 24 saat teknik destek garantisi gibi hizmetleri ile avantajlı bir konum sunduğu görülür. Bayi hosting, web hosting, e-ticaret hosting, kurumsal hosting, wordpress hosting, joomla hosting, hazır site hosting gibi birçok hizmeti müşterilerinin kullanımına sunan firma, alanında uzman kişiler ile çalışır.
Sunuculu değil paylaşımlı hosting ağını kullanan firmayı rakiplerinden bu sistem ayırır. Firmanın kullandığı hosting sisteminde minimum cevap verme süresi 1.47 saniye, ortalama cevap verme süresi 1.53 saniye, maksimum cevap verme süresi ise 1.61 saniyedir. Testi yapan server lokasyonu Dublin iken, firmanın kendi server lokasyonu Denizli üzerinden sağlanır.
Veridyen üzerinde ücretsiz üyelik açmak için hemen tıklayın!
✅Güzel Hosting İnceleme (En İyi Hosting Firması 4. Sıra)
Güzel hosting indirim kuponu 2019

Güzel hosting indirim kuponu 2020
En uygun ücret ile en kaliteli hizmeti alabilme anlayışına hakim olarak 2008 senesinde kurulmuş ve o zamandan beri aktif bir şekilde faaliyet göstermekte olan Güzel Hosting inceleme işleminde firmanın, sektör içerisindeki en iyilerden bir tanesi haline gelmeyi başardığı görülebilir.
Paylaşımlı sunucu kullanan bir diğer firma olan Güzel Hosting, her türlü sorunda %100 şeffaflık ile müşterilerine yaklaşır. Kalitenin sadece kelime oyunlarından ibaret olmadığına dikkat çeken firma, verdikleri hizmetten olumlu geri dönüş alabilmek adına her türlü özveriyi göstermektedir. Alan adı, reseller, web hosting, SSL, sunucu, hazır.la, sunucu yönetim hizmetleri, sunucu yazılım lisansları, PHP yazılım hizmetleri, WP premium cache gibi pek çok alanda hizmet veren firma, Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından bir tanesidir.
Hosting hizmetleri bazında firma üzerinden alınabilecek olan hizmet seçenekleri; WordPress hosting, Linux hosting, radyo hosting, Windows hosting, e-mail hosting ve kurumsal hosting olarak sıralanmıştır. Avrupa lokasyonun yanı sıra Türkiye üzerinden de lokasyon hizmetlerini müşterileri ile buluşturan firma, sunucu barındırma hizmetlerinde öncü bir yaklaşım sergiler. Firmanın hosting hizmetlerinde minimum cevap verme süresi 1.18 saniye, ortalama cevap verme süresi, 1.46 saniye ve maksimum cevap verme süresi ise 1.78 saniyedir. Testi yapan lokasyon Dublin iken, firmanın server lokasyonu Denizli’de bulunur.
Güzel Hosting üzerinde ücretsiz üyelik açmak için hemen tıklayın!
✅Ayvaz Hosting İnceleme (En İyi Hosting Firması 5. Sıra)
2019 ayvaz hosting nasıl bir firma

2020 ayvaz hosting nasıl bir firma
Mesut Haylar yönetiminde 2007 senesinde faaliyete geçen firma, İstanbul merkezlidir. Sizler için Ayvaz Hosting firmasını incelemeyeceğiz. Ayvaz Hosting marka adı altında kurulmuş ve bu zamana kadar faaliyetlerini bu isim ile gerçekleştirmiş olan firmanın, Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından bir tanesi haline gelmeyi başardığı görülür.
Sektör içerisinde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutabilen nadir hosting firmalarından bir tanesi olarak bir çok hizmet seçeneğini bünyesinde barındırır. Domain tescili, domain transferi, Linux hosting, Windows hosting, Linuc reseller, Windows reseller, Linux VPS, Windows VPS gibi hizmet seçeneklerini müşterileri ile buluşturur. Toplamda 4 farklı veri merkezi salonunu bünyesinde barındıran firma geniş çaplı bir alt yapı üzerinden hosting hizmetlerini müşterilerine sunar.
Türkiye ve Fransa üzerinden iki ayrı hosting serverlerini bulunduran firmanı verdiği hizmetler; WordPress hosting, Linux hosting, Linux kurumsal hosting, Linux sınırsız reseller olarak sıralanabilir. Kesintisiz enerji akışı ile beraber müşterilerine 7/24 hizmet verme imkanını bulan firma, hosting alanında Türkiye’nin en iyilerinden bir tanesi olma başarısını elde etmiştir.
Ayvaz Hosting üzerinde ücretsiz üyelik açmak için hemen tıklayın!
✅Vargonen İnceleme (En İyi Hosting Firması 6. Sıra)
Vargonen hosting firması inceleme 2019

Vargonen hosting firması inceleme 2020
Web hosting ve sunucu hizmetleri alanında aktif bir şekilde faaliyet gösteren Vargonen inceleme işleminde, bu zamana kadar referans olduğu markalar ile adından söz ettirmeyi başardığı görülür.. Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından bir tanesi haline gelen Vargonen, 7 farklı ülke ve 8 farklı lokasyon üzerinden hosting hizmetlerini sunar.
Ürün tipi baz alınarak konumlandırılmış olan sunucu ve network alt yapısı sayesinde web projelerinin gereksinimlerine göre esneklik ilkesi sağlanır. Bulut sunucu, hosting, domain, dedicated, SSL, e-mail gibi alanlar üzerinden hizmet veren firma, hosting bazında Türkiye’nin öncülerinden biri haline gelmiştir. Sınırsız hosting hizmetinin yanı sıra, kurumsal hosting, wordpress hosting ve bayi hosting gibi ürün seçeneklerini de bünyesinde barındırır.
Windows ya da Linux hosting hizmetleri üzerinden temelde iki farklı versiyon ile hizmet alımı yapabilmek mümkün olur. İkisi Türkiye’de olmak kaydı ile dünyanın pek çok farklı ülkesindeki server lokasyonları üzerinden kesintisiz hosting hizmeti veren firmanın, Avrupa server hizmetlerinden de yararlanılabilir.
Merkezi İzmir üzerinden faaliyet gösteren firmanın hosting hizmetlerinde birden fazla paket seçeneği bulunur. Müşterilerin kendilerine en uygun olan paket üzerinden satın alım yapabilmeleri mümkün olurken, alanında uzman olan ekip ile beraber istenilen alanda kaliteli bir şekilde hosting hizmetlerinin sunumu gerçekleşir. Müşteri memnuniyeti firmanın önceliklerinden bir tanesi olup, firmanın geniş bir hosting ağı ve alt yapı sistemi bulunmaktadır.
Vargonen Hosting üzerinde ücretsiz üyelik açmak için hemen tıklayın!

Makale Kaynağı : https://oguzhantemiz.com/tavsiye-ettigim-en-iyi-hosting-firmalari/
 

Sumode

⚝ ♛⚝
Katılım
28 Tem 2020
Mesajlar
35
Reaksiyonlar
19
Puanları
8
Web sitesi
rabbyte.net
Hosting Firma
Rab byte
Üyelik
Kişisel
Liste çok daha farklı şekillerde uzatılabilir bu liste neye göre kime göre ?
 

Articles statistics

Kategoriler
5
Articles
22
Series
0
Görüntüleme
78,314
Yorumlar
6
Ratings
14
Reviews
3

⚝ Sunucu Sponsoru ⚝


Üst