• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

SLW Micro Server Center

  • Konbuyu başlatan SLWMicro
  • Başlangıç tarihi
S

SLWMicro

Guest
Hakkımızda;
SLW Micro ; İnternet üzerinden müşteri odaklı çalışarak en iyi Hizmet anlayışı güderek müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmayı amaçlayarak Trabzon’da kurulmuştur.. Hedefimiz yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendimizi farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmaktır.
Bu noktada, kendimizi İnternet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırma felsefi ile çalışmaktayız. Teknolojinin hayatı kompleksleştirmek için değil, sadeleştirmek için olduğuna inanıyoruz ve bu sadeliği kullanıcılarımıza yaşatmak adına altyapımıza sürekli yatırımlar yaparak, uçtan uca tam otomasyonu sağlayan yazılım çözümleri kuruyor, ve iş süreçleri oluşturuyoruz. Tüm amacımız ise İnternet’i herkesin kendisi için uyarlayabileceği bir teknoloji olarak konumlandırmasına yardımcı olabilmek. Öncelikli hizmetimiz Veri barındırma (Hosting) değil tamamen Cloud sistemler ile 16 lokasyonda Cloud Sunucu sağlamak ve Sunucu optimizasyonu ile size ve kendi müşterilerinize en iyi hizmeti sunmanızı sağlamaktır. Bu sistemde tamamen son teknoloji ürünü sunucular kullanılmaktadır.
Cloud Hosting sistemlerde Plesk panel kullanılmakta olup Türkiye'den yayın vermektedir. Özel hosting tamamen size özel konumlandırılacağı için 16 farklı lokasyonda en uygun konum seçilip yapılandırılmaktadır.


HİZMET SÖZLEŞMESİ - GİZLİLİK POLİTİKASI - KULLANIM KOŞULLARI - İADE ŞARTLARI - Tüm diğer bilgi ve belgeleri hakkımızda sayfasından bulabilirsiniz ( Bakınız)

Verdiğimiz Temel Hizmetler;
Cloud Server - Dedicated Server - Sunucu Optimizasyon - Domain Kayıt

Ara hizmetler;
Cloud Hosting, cPanel sunucu optimizasyonu, Windows sunucu optimizasyonu, Domain Transferi

Kampanya: Sınırlı bir süre için tamamen ücretsiz Cloud Hosting hizmeti

Firma ve Web site bilgileri;
Web: SLW Micro
Firma E-posta: [email protected]
Telefon: +90 532 390 34 00
Adres: Düzköy Mah./ No:165/ 61670 / Şalpazarı / Trabzon
Yetkili: Ali Çömez / Emirhan Yamaç
Vergi no: 2630365908
Vergi Dairesi:ŞALPAZARI MAL MÜDÜRLÜĞÜ
Yer Sağlayıcı: BTK
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Mr.Mirket

Member
Çok yakında ücretsiz hostingden bir deneme yapacağım, beğenirsem bundan sonra sizinle çalışmayı tercih ederim, Araştırmalarım sonucu firmayı yeni açtığınızı düşünüyorum, umarım istediklerinizi başarırsınız, çalışma hayatınızda başarılar :)
 

Slaweally

Administrator
Yönetici
Çok yakında ücretsiz hostingden bir deneme yapacağım, beğenirsem bundan sonra sizinle çalışmayı tercih ederim, Araştırmalarım sonucu firmayı yeni açtığınızı düşünüyorum, umarım istediklerinizi başarırsınız, çalışma hayatınızda başarılar :)
Firma yeni değil, 2020'de Rapidbyte adıyla açıldı daha sonra 2022 başlarında SLW micro oldu
 

Slaweally

Administrator
Yönetici
Adres değişti, artık Colombia menşei 😏
 

KaySNeT

New member
Merhaba, hayırlı olsun. Bereketli kazançlar diliyorum. Ücretsiz hosting verilmesi güzel olmuş. Başarılar dilerim.
 
Üst