Sizin için doğru Barındırma Sağlayıcısını seçmenin yolları!

  • Konbuyu başlatan host.com.tw
  • Başlangıç tarihi
H

host.com.tw

Guest
Bazı popüler barındırma sağlayıcıları, bir web barındırma planı satın almayı düşünenleri çekmek için fiyat farkı stratejisini kullanıyor. Paket fiyatlarının çoğu düşük görünüyor, ancak bazı gizli ücretler var ve web barındırma hizmetiniz yenilendiğinde aşırı pahalı olacak.

Yenileme fiyatı kayıt fiyatından daha yüksek (yeni kullanıcı)
Popüler barındırma sağlayıcılarının çoğu, planları gerçekten düşük bir fiyata yayınladı, ancak uzun vadeli bir sözleşmeye katılmaktan başka seçenek yok, bu da bu fiyatın yalnızca 2,3 yıl veya daha uzun bir süre için ön ödeme yaparsanız gerçekleşeceği anlamına geliyor. En ucuz fiyat planlarını aramak, potansiyel olarak çok para biriktirmenin bir yolu olsa da, mesele şu ki, bu barındırma sağlayıcısının ne kadar iyi olduğunu bilmiyorsunuz. Siteniz birkaç yıl bunlarla takılıp kaldığında ancak ihtiyaçlarınıza uygun başka planlar bulduğunuzda, sözleşme sona erene kadar beklemeniz veya geri ödeme olmadan geçiş yapmanız gerekir. Yalnızca 1 aylığına kaydolma seçeneği yoktur, çoğu temel plan en az 1 yıl veya daha fazlasını sunar. Yenilediğinizde, daha fazla ödeyeceksiniz, faturalandırma ilk kayıt için ödediğinizin iki katından fazla artabilir. Fiyatı bağlam içinde kontrol etmeniz ve satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmanız önerilir.

Plan açıklaması
Birçok web barındırma, fiyat farklılıklarıyla benzer hizmetler sunuyor gibi görünebilir. Ancak karşılaştırdıktan sonra önemli farklılıklar göreceksiniz. Tüm barındırma sağlayıcıları, depolama, özellikler, kararlılık, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve destek gibi aynı düzeyde hizmet sunmaz. Bugünlerde çoğu barındırma sağlayıcısı, müşterileri yanlış yönlendirmek için disk alanını, bant genişliğini, park edilmiş etki alanını, alt etki alanını, e-postayı tanımlamak için "sınırsız" ve "ölçüsüz" gibi süslü kelimeler kullanmayı tercih ediyor. Bu sınırsız değerler aslında hizmet şartlarında sınırlı olduğundan, gerçek kullanım sınırını aşarsanız kullanımı azaltmanızı isteyen bir e-posta alabilirsiniz. Siteniz viral bir hit haline gelirse, sitenizi çalışır durumda tutmak için muhtemelen daha fazla ödemeniz gerekecek.

Size tavsiyem, hem yeni kayıt hem de yenileme için fiyatın değişmediğini, aylık ödemenin mümkün olduğunu, elbette yeni kullanıcıların her zaman bir miktar indirimi olacak, ancak yenileme fiyat karşılaştırmasını başkalarıyla yapmalısınız, güvenilir bir barındırma sağlayıcısı arıyorsunuz. bu size hangisinin daha ucuz olduğunu söyleyecektir. O zaman beklediğinizden daha fazla ücret almak istemiyorsanız, doğru olanı dikkatlice seçin.
 

tavsancik

Daimi Üye
Katılım
14 Mar 2022
Mesajlar
70
Reaksiyonlar
6
Reputation
0
Faydalı bir içerik olmuş teşekkürler hocam :)
 
Üst