• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

Premium VDS Server - E5-2699v4 İşlemci , DDR4 RAM ve NVME Diskler 🚀 İstanbul Lokasyon Premium SLA 🚀

Verigom

New member
Merhabalar,

Yeni nesil E-5 2699v4 İşlemcimiz DDR4 Ramlerimiz ve NVME SSD Disk performansını yaşamak istiyorsanız sizlerde mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.


Memnuniyet garantisi sunduğumuz VDS Sunucularımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.Fiyat değişim tarihi : 07.09.2022

Hizmetlerimiz hakkında:

Sunucularımızın lokasyonu İstanbul'dur. Türkiye'nin ilk veri merkezi ünvanına sahip olan en pahalı veri merkezlerinden biri olan Radore Tier III Kısmında barınmaktayız. Kendimize ait olan kabindeki sunucularımızdan sizlere sanal sunucu hizmeti veriyoruz.
Sanal Sunucularımız paylaşımsız olarak verilmektedir.
Hizmetlerimizde ; mhz kısıtlama , over-sell yapma gibi bir şey mümkün değildir.
Eskimiş donanımlar kullanmadığımız için fiyatlarımız diğer firmalara göre biraz daha yüksektir. Performans almak istiyorsanız bizleri tercih etmenizi öneririz.
Taşımaları ücretsiz şekilde sağlıyoruz.
Destek taleplerine dönüş süremiz yoğunluğa bağlı olarak 0-10 dakikadır.
https://www.verigom.com/vds-server/#paketler


Kurumsal bilgilerimiz

Verigom Telekomünikasyon Limited Şirketi.
Mall Of İstanbul The Office No:7 E Kat:17 D.No:136 Başakşehir/İstanbul
0850 308 7523
[email protected]
Vergi NO : 6491098485 - Mersis No : 06491098485000001
 
Üst