Palomino Inc. tarafından satın alınan Kanada barındırma portföyü

Lawrance

⚝ ♛♛♛⚝
Yönetici
Katılım
28 Tem 2020
Mesajlar
48
Reaksiyonlar
24
Puanları
8
Bu ayın başlarında, bulut tabanlı yazılım geliştirme ve web uygulama yönetimi hizmetlerinde lider olan Palomino Inc., VivosWeb.com, JustHosting.com, SupportGuru.ca, Media-Hosts.com gibi alt markalar dahil olmak üzere GCIS Inc.'i satın aldığını duyurdu . Stablenetworks.ca, HebergementCanada.ca ve RoyaltyNetworks.com.

Bu satın alma, Palomino'nun yönetilen bulut çözümü tekliflerine özel bulut barındırma ve ortak yerleşim hizmetleri, SEO / SEM / CMS yetenekleri ve 7/24 özel bir destek ekibi ekler.

Palomino'nun başkanı ve CEO'su Markus Latzel, "Yönetilen bulut çözümleri işimizi büyütürken, bu satın alma, yetenekli geliştiricileri, özel destek personelini ve bulut altyapısını ekliyor," dedi. "Bu, müşterilerimize iş süreçlerini Buluta taşımalarında hizmet edecek ve Kanada COVID-19 krizinden kurtulurken artık her zamankinden daha kritik hale geliyor. Yaptıklarıyla gurur duyan iki güçlü ekibi bir araya getiriyoruz. GCIS'in kurucusu ve CEO'su Amro Awaidah'ın Operasyon Direktörü olarak yeni görevinde Palomino'ya katılmasından heyecan duyuyoruz. "

Ekipler, hizmet operasyonlarını derhal etkili bir şekilde birleştirecek ve hem Ontario merkezli Toronto hem de Hamilton ofisleri iş için açık kalacak.
 

Articles statistics

Kategoriler
5
Articles
22
Series
0
Görüntüleme
78,314
Yorumlar
6
Ratings
14
Reviews
3

⚝ Sunucu Sponsoru ⚝


Üst