Natro destek ekibine tesekkurler

Caparist

İçerik Yöneticisi
Reaksiyonlar
19
Gun icerisinde domain yenilemem vardi, yenileme ucretlerinin firmalarda degisiklik gosterdigini biliyordum ama bu gun ki hesap normalinde ustundeydi. Bende yuksek gelen faturayi inceledim ama bir sey goremedim. Destek talebinde bulundum ve hemen yanit geldi, gelen yanitta gecen ucretler.

Alan Adı Gizliliği ya da Kurumsal Listelenme (xxxxx.net) 18,42 TL

Profesyonel DNS Yönetimi Hizmeti (xxxxxx.net) 12,34 TL
Destek ekibinden arkadaslar bu islemleri benim yaptigimi dile getirdiler ama ben park olan domain icin bunlari yapmadigimi dile getirdim fazla surmedi ve cevap geldi bu islemleri iptal etmisler ucret iadesinde bulunmuslar. Bundan dolayi Natro destek ekibine tesekkur ederim.

Caparist

İçerik Yöneticisi
Reaksiyonlar
19
Bunu paylasma nedenim yenileme ucretlerine dikkat cekmek adina, faturalarinizi kontrol edin alakasiz ek ucretler cikabiliyor.

Wpuzman

Active member
Reaksiyonlar
7
Hosting Firma
Güzelhost
natronun destek ekibi mi var D::p

Reaksiyonlar
1
Web sitesi
www.volkan-ozdemir.com.tr
Hosting Firma
Volkan Özdemir Yazılım Hizmetleri
Gun icerisinde domain yenilemem vardi, yenileme ucretlerinin firmalarda degisiklik gosterdigini biliyordum ama bu gun ki hesap normalinde ustundeydi. Bende yuksek gelen faturayi inceledim ama bir sey goremedim. Destek talebinde bulundum ve hemen yanit geldi, gelen yanitta gecen ucretler.

Destek ekibinden arkadaslar bu islemleri benim yaptigimi dile getirdiler ama ben park olan domain icin bunlari yapmadigimi dile getirdim fazla surmedi ve cevap geldi bu islemleri iptal etmisler ucret iadesinde bulunmuslar. Bundan dolayi Natro destek ekibine tesekkur ederim.
evet gerçektende natronun destek ekibi mükemmel

Articles statistics

Kategoriler
5
Articles
24
Series
0
Görüntüleme
79,951
Yorumlar
6