Natro artik Team.blue'e ait

Caparist

İçerik Yöneticisi
Reaksiyonlar
14
Türkiye’nin en büyük hosting şirketlerinden Natro, Avrupa'da 2 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Belçika merkezli team.blue'ya satıldı. İstanbul ofisinde 70 çalışanı bulunan Natro, CEO Nedim Mitrani liderliğindeki mevcut yönetim ekibi ile faaliyet göstermeye devam edecek.

Sahsen ben bu tur satin-almalara karsiyim, ulkemize ait olan ne varsa herseyi bir ucret karsiliginda hibe ediyoruz anlamiyorum.

Lawrance

⚝ ♛♛♛⚝
Yönetici
Reaksiyonlar
24
Biraz önce benzer 2 konu paylaştım piyasa tekelleşmeye başlıyor bence belli başlı liderer altında toplanıyor şirketler ne dersiniz ?

Caparist

İçerik Yöneticisi
Reaksiyonlar
14
Biraz önce benzer 2 konu paylaştım piyasa tekelleşmeye başlıyor bence belli başlı liderer altında toplanıyor şirketler ne dersiniz ?
Kesinlikle sadece bu alan degil dikkat edin son bir ayda oyun sektorunde ki oyunlarin genelini ayni firma topladi. Ticaret ile ilgili siteleride gorduk yakin donemde. Komik tarafi ise 5 yil sonra diyecegiz bu firmalari ne zaman bunlar aldi, bu gavurlar gelisiyor biz yerimizde sayiyoruz diye. Demek ki dunde boyle bir ucret karsiliginda satilmisiz biz, bu gunde boyle. Ozellikle bu satislar simdi patlayacak Turk tlsinin deger kayip ettigi su gunde ne kadar dikili tasimiz varsa bakin gorun gidecek alayi.

Uzuluyorum, hemde cok uzuluyorum. . .

Sumode

⚝ ♛⚝
Reaksiyonlar
19
Web sitesi
rabbyte.net
Hosting Firma
Rab byte
Kesinlikle sadece bu alan degil dikkat edin son bir ayda oyun sektorunde ki oyunlarin genelini ayni firma topladi. Ticaret ile ilgili siteleride gorduk yakin donemde. Komik tarafi ise 5 yil sonra diyecegiz bu firmalari ne zaman bunlar aldi, bu gavurlar gelisiyor biz yerimizde sayiyoruz diye. Demek ki dunde boyle bir ucret karsiliginda satilmisiz biz, bu gunde boyle. Ozellikle bu satislar simdi patlayacak Turk tlsinin deger kayip ettigi su gunde ne kadar dikili tasimiz varsa bakin gorun gidecek alayi.

Uzuluyorum, hemde cok uzuluyorum. . .
Burada üzülecek bir durum yok herkes ekmeğinin peşinde. büyük düşünenler zaten yurtdışında

Caparist

İçerik Yöneticisi
Reaksiyonlar
14
Burada üzülecek bir durum yok herkes ekmeğinin peşinde. büyük düşünenler zaten yurtdışında
Hocam uzuldugum kisim elimizde olan seylerin maddi degerler ugruna kayip gitmesi. Yoksa ticaret bu gun ayni teklif size de bana da gelebilir.

Sumode

⚝ ♛⚝
Reaksiyonlar
19
Web sitesi
rabbyte.net
Hosting Firma
Rab byte
Hocam uzuldugum kisim elimizde olan seylerin maddi degerler ugruna kayip gitmesi. Yoksa ticaret bu gun ayni teklif size de bana da gelebilir.
Ekonominin kötü olması insanların suçu değil bu zor süreci fırsata çevirebilen çeviriyor işte.

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Reaksiyonlar
48
Web sitesi
alicomez.com
Natro'nun el değişmesi pek birşey değiştireceğini sanmıyorum eskiden beridir sabit bir kafada gidiyorlar

Caparist

İçerik Yöneticisi
Reaksiyonlar
14
Natro'nun el değişmesi pek birşey değiştireceğini sanmıyorum eskiden beridir sabit bir kafada gidiyorlar
Benim bir yildir is yaptigim yer durumundalar ve simdilik cok guzel ilerliyor sorun yasamadim sahsen. Bir eksik taraflar var domain indirimleri ve buna benzer indirim haberleri guncel olmayabiliyor, alirken ozellikle dikkat etmek gerekebiliyor.

Articles statistics

Kategoriler
5
Articles
22
Series
0
Görüntüleme
78,314
Yorumlar
6
Ratings