• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

cPanel fiyat artışı (Aralık 2022)

Slaweally

Administrator
Yönetici
cPanel, Aralık 2022'de bir fiyat artışının geleceğini söylüyor.

Bu fiyat artışı sonucunda kaç kişinin Plesk'e, DirectAdmin'e veya başka bir şeye geçeceğini veya artışın endişelenecek kadar önemli olup olmadığını bilmiyorum, ancak değişiklikleri izlemek ilginç olurdu.


"Bu değişikliklerin işiniz üzerindeki maddi etkisini anlıyoruz. İşinizi büyütmenize yardımcı olurken aynı zamanda ortaklığımızı güçlendirmenin yollarını belirlemek için sürekli araştırma yapıyoruz. Bu girişimlerden biri bir teşvik programının başlatılmasıdır. Bu programdan ilk haberdar olanlar arasında, kaydolmak ve haberdar olmak için burayı tıklayın.

2022 boyunca, NGINX önbelleğe almanın yanı sıra daha modern bir arayüzü başarıyla başlattık ve ek işletim sistemi desteğiyle (Rocky Linux dahil) Ubuntu desteği devam ediyor. Kötü niyetli tehditlerden kaynaklanan sorunlarla mücadele ederken ve bunları azaltırken güvenlik protokollerimizde tetikte olmaya devam ediyoruz.

2023'e girerken, ufuktaki heyecan verici özelliklerden bazıları, cPanel hesap sahiplerine hesap yönetiminin çeşitli yönlerinin (site geliştirme, veritabanı yönetimi, e-posta yönetimi vb.) oturum açma kimlik bilgilerini paylaşmadan ekipleri. Ayrıca, WordPress destekli sitelere özel olarak odaklanarak, yatay web sitesi ölçeklendirmeyi kolaylaştırmak için yeni bir ürün oluşturuyoruz. Yaklaşan ürünümüzle, müşterilerinizin web siteleri, yük devretme avantajlarıyla talepteki ani artışlara dayanabilecektir.

Ayrıca, henüz yapmadıysanız, sizi cPanel sertifikalı bir ortak olmaya teşvik etmek için bu fırsatı değerlendirmek istiyoruz. Tüm iş ortakları kademeli indirimler alırken, sertifikalı iş ortaklarımız yalnızca ek bir indirimden değil, aynı zamanda ultra öncelikli teknik destekten de yararlanır. Bu, bir ortak olarak mevcut olan en büyük değeri sağlar. Başlamak için bugün cpanel.net/partners/#certified adresini ziyaret etmenizi öneririz.

Bu fiyatlandırma ayarlamasıyla ilgili ek bilgi için lütfen SSS ve Lisans Kılavuzumuzu ziyaret edin. Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen hesap yöneticinizle iletişime geçin veya doğrudan bu e-postayı yanıtlayın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

cPanel Ekibi"
 

Slaweally

Administrator
Yönetici
Cpanel sürekli zam yaparak kendi ayağına kurşun sıkıyor.
Hayır bu aslında açgözlülükten başka birşey değil. Lider iki firma da ellerindeyken istedikleri gibi giydiriyorlar.
Çare Free control panelleri :)
 

Slaweally

Administrator
Yönetici
Zaten son bir kaç yılda çok iyi para kaldırdılar. Bir süre daha getirir onları
 
Üst