Clouvider Limited Ağı, Sparkle'a ek 800 Gb / sn Bağlantı ile 3,7 TB / sn Kapasiteye Ulaşıyor

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Katılım
26 Tem 2020
Mesajlar
97
Reaksiyonlar
36
Puanları
18
Web sitesi
alicomez.com
Üyelik
Kişisel
Ekim 2020 - Londra, İngiltere.

Clouvider için ağ kapasitesi 800 Gbps

Londra merkezli barındırma ile artırıldı ve MPLS ağ operatörü Clouvider Limited, kısa süre önce Tier 1 İnternet omurgasını - Telecom Italia Sparkle - ağlarına eklemeyi seçti. Bu ekleme, bant genişliği hacmini artırmış ve AS62240 için toplam 3,7 Tbit / sn harici bağlantıyla 800 Gbps ek kapasite ile sonuçlanmıştır.

Clouvider, yüksek kullanılabilirlikli bulut barındırma ve artan iş hacmi ve azaltılmış yükleme süreleri sunan özel sunucular sunan yüksek kullanılabilirlikli, çok kıtalı bir ağ operatörüdür.

Clouvider'ın bir şirket sözcüsü, "Sparkle, dijital büyümemizi destekleyecek ve bağlantımızı artıracak güvenilir, yüksek performanslı bir IP çözümüdür" dedi.

2003 yılında kurulan Telecom Italia Sparkle, Amerika Birleşik Devletleri, Latin Amerika ve Avrupa'da hâlihazırda hakim bir mevcudiyete sahiptir ve ayrıca Orta Doğu ve Afrika gibi yerlerde daha benzersiz bir mevcudiyete sahiptir ve dünya çapında 33'e kadar farklı ülkeyi ekler.

Clouvider, Londra, Birleşik Krallık'ta yerleşiktir, ancak ABD ve Avrupa'ya ek olarak 5 hizmet noktasıyla genişlemektedir. Sparkle'ın IXP Connect'in yardımıyla, ISS'ler Avrupa ve ABD'deki ana İnternet noktalarına basit ve esnek bir şekilde bağlanabilecekler.

Clouvider zaten Telia, GTT, NTT ve daha fazlası dahil olmak üzere birinci sınıf bir ağ karışımından yararlanmaktadır. Telecom Italia Sparkle'ın eklenmesinin yalnızca ağlarını geliştireceğine ve küresel bazda en iyi 10 IP oyuncusundan biri olacağına inanıyorlar.

Clouvider, çoklu Tbit / sn ağını, her tesiste Corero SmartWall® TDS cihazları ve FlowSpec ile donatılmış Çift Aşamalı DDoS Azaltma Platformu ile tamamlıyor.

Sparkle'ın IP Transit hizmeti, dünya çapında 1. Katman İnternet omurgası olarak tanınan Seabone olarak anılır. Katman 1 ağ, uzlaşma gerektirmeyen ara bağlantı kullanarak İnternet üzerindeki herhangi bir ağa erişebilen bir ağdır.

Seabone, Clouvider tarafından içerik sağlayıcılara, ISS'lere ve hızlandırıcılara optimize edilmiş yönlendirme ve ayrıca Küresel İnternet'e birinci sınıf erişim sunar. Güvenilirliği, sağlamlığı ve rakip ağ sağlayıcıları tarafından eşsiz bir performansı teşvik etmek.

Clouvider'ın bir başka sözcüsü, “Sparkle'ın dünya çapındaki erişimi, Clouvider'ın geleceğe hazır bir ağ olarak kalacak olan tamamen yedekli altyapı sağlamada bir sonraki adımı atmasına izin verdi. Müşterilerimizin yüksek talepleri var ve Sparkle'ın ağ özellikleri, hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak. "

Clouvider Limited, 24/7/365 NoC desteği sunar ve kurumsal özelliklerini oldukça rekabetçi fiyatlarla sunar.
 
Üst