• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

Cloudflare kesinti bildirmiş yaptı

Slaweally

Administrator
Yönetici
Bugün, yaklaşık 10:03 UTC'den başlayarak, büyük bir harici ağ sağlayıcısındaki yanlış yapılandırma, İnternet'te bağlantı kesintilerine neden oldu. Bu kesintiler, Cloudflare dahil olmak üzere birçok hizmet sağlayıcısının operasyonlarını etkiledi. Cloudflare’nin sistemleri sorunun etrafında yönlendirildi, ancak Cloudflare kullanan bazı İnternet mülkleri, azaltmalarımıza rağmen etki döneminde artan hata oranları gördü.

Bu süre zarfında, ağımızda trafiğin yaklaşık% 3,5 oranında düştüğünü ve 522 (Bağlantı Zaman Aşımı) durum kodları olarak sunulmuş olabilecek HTTP hatalarında bir artış gördü k.
 
Geri
Üst