Claranet, Brezilyalı bulut sağlayıcısı CorpFlex'i satın aldı

Lawrance

⚝ ♛♛♛⚝
Yönetici
Katılım
28 Tem 2020
Mesajlar
48
Reaksiyonlar
24
Puanları
8
Yönetilen hizmet sağlayıcı Claranet , bu ayın başlarında CorpFlex'i satın aldığını duyurarak Brezilya Claranet'in Avrupa dışındaki en büyük operasyonu haline geldi.

1992'de kurulan CorpFlex, Brezilya'da sağlık, ulaşım ve tarım dahil olmak üzere farklı endüstri segmentlerinde kurumsal ve kurumsal müşterilerle özel bulut çözümleri sunan lider bir sağlayıcıdır. Yeni Claranet Brezilya, Claranet'in küresel yetenekleriyle tamamlanan özel, genel, hibrit bulut, siber güvenlik ve ağ hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli bir hizmet portföyüne sahiptir.

Claranet'in İberya ve Latin Amerika başkanı António Miguel Ferreira, "Son dört yılda İberya'da harika sonuçlar elde ettik, organik olarak ve satın almalarla% 800'den fazla büyüyerek yıllık gelirlerimizde 128 milyon Euro'ya ulaştık" dedi. "Şimdi Brezilya'da aynı etkiyi yapmanın tam zamanı."

Claranet, pazara açılma stratejisi olarak herkese açık buluta odaklanarak ve Brezilya'daki büyük kuruluşların ilgisini çekerek 2017'nin sonunda Brezilya'daki işine başladı.

Claranet'in kurucusu ve grup CEO'su Charles Nasser, "Güçlü genel ve özel bulut yeteneklerinin birleşimi müşterilerimiz için mükemmel bir eşleşme" dedi.
 

Articles statistics

Kategoriler
5
Articles
22
Series
0
Görüntüleme
78,314
Yorumlar
6
Ratings
14
Reviews
3

⚝ Sunucu Sponsoru ⚝


Üst