Centos 7de hangi paneli kullanmalıyım

Prawak

New member
21 Ara 2019
2
0
1
Centos 7 sunucu kurdum ancak panel kullanmadan sitelerimi kullanacak kadar iyi değilim sunucu konusunda. bende bir panel ile sunucuya kendi sitelerimi eklemek istiyorum sizin öneriniz hangisi olur panel konusunda. tercihim ücretsiz olması yönüne sadece kendi sitelerim olacak.
teşekkürler.

Slaweally

® R00T ♣
14 Ara 2019
31
6
15
Trabzon
rabbyte.net
Centos 7 sunucu kurdum ancak panel kullanmadan sitelerimi kullanacak kadar iyi değilim sunucu konusunda. bende bir panel ile sunucuya kendi sitelerimi eklemek istiyorum sizin öneriniz hangisi olur panel konusunda. tercihim ücretsiz olması yönüne sadece kendi sitelerim olacak.
teşekkürler.
Ücretsizlerde ispconfig var bir süre kullanmıştım öneririm gayet güzel. ehcp var Türk yapımı, centos web panel var vesta var.
Benim önerim ispconfig olur ya aslında hepsi güzel mesela cyberpanel var ilk çıktığında mükemmeldi herşeyi ücretsizdi şimdi ota boka para istiyor :)
Önerim İspconfig

• Like
Tepkiler: Prawak

Prawak

New member
21 Ara 2019
2
0
1
@Slaweally teşekkürler bu kadar hızlı cevap geleceğini tahmin etmemiştim :) ehcp türk yapımı dediniz deneyeceğim merak ettim ama isponfig de deneyeceğim bakayım hangisi kullanışlıdır ona göre kullanırım birini