• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

Bedava Whmcs Lisans

Slaweally

Administrator
Yönetici
Merhabalar, Herkesin aradığı Whmcs Free License veya ücretsiz whmcs lisans aramalarını bu konuda cevaplayabilirim. Öncelikle bu şekilde bir lisans satışı bulunmuyor kimse ücretsiz whmcs Lisansı alamaz!!
Şöyle bir istisnalar var ki bazı şirketlerin whmcs ile anlaşması bulunuyor bu şirketlerden alınan sunucularda whmcs ücretsiz olarak lisans sağlıyor ancak bu da o şirketlerin ip bloğunda olmak zorunda yani belirttiğim şirketlerden ucuz hosting alayım lisans alayım kendi sitemde kullanayım mantığı bulunmuyor.
Bu ismi geçen firmalar Skynethosting ve Hostgator.
Free Whmcs License
Burada Hostgatorun açıklaması mevcut inceleyebilirsiniz. Faydalı olabileceği için konuyu sabitliyorum.
İyi çalışmalar.
 
Üst