Alastyr Eve Dönüş Kampanyası

Slaweally

⚝ ✔ ⚝
Katılım
26 Tem 2020
Mesajlar
91
Reaksiyonlar
34
Puanları
18
Web sitesi
alicomez.com
Üyelik
Kişisel
KAMPANYADAN NASIL FAYDALANABİLİRİM ?

Satın alacağınız tüm Yıllık Sınırsız Web hosting ve Yıllık Bayi Hosting Paketlerinde %25 indiriminiz otomatik olarak sepetinize yansıtılacaktır. İndirimin otomatik olarak uygulanmaması durumunda EVEDONUS kupon kodunu kullanabilirsiniz.

HİZMETLERİMİ NASIL TAŞIYACAĞIM?

Hosting satın alma işleminden sonra, kullanmış olduğunuz hizmete ait kontrol panel bilgilerinizi destek bileti üzerinden iletmeniz halinde tüm web siteleriniz teknik destek personelimiz tarafından sizin belirlediğiniz bir gün ve saat diliminde ücretsiz olarak taşınacaktır.


MEVCUT HİZMET SÜRESİMİ YENİ SATIN ALDIĞIM HOSTİNG HİZMETİME NASIL EKLEYEBİLİRİM?

Mevcut olarak kullanmakta olduğunuz hosting hizmetinizin süresini, yeni satın alacağınız hosting hizmetinizin üzerine ekletmek için kullandığınız hosting hizmetinin kalan süresini gösteren bir ekran görüntüsü yada cep telefonu ile çekilmiş bir fotoğrafını destek bileti üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz +90 (850) 850 46 78 telefon numarasından, [email protected] e-posta adresinden yada Destek Bileti üzerinden ulaşabilirsiniz.hosting-indirimihosting-indirimi
hosting-indirimi
 
Üst