• Merhabalar sevgili dostlar, Rabbyte.net olarak kuruluş ve sürdülüş amacımız; Tamamen ücretsiz olarak Veri barındırma (Hosting) sektörü için döküman ve faydalı içerik paylaşmaktır, bu amacımıza giderken tüm dünyadan faydalı dökümanları alıp anlaşılabilir biçimde temizleyip size sunmaktr. Hedefimiz doğrultusunda 2019'dan bu güne kadar sabırla devam etmekteyiz, Siz değerli dostlarımıza Türkçe kaynak üretirken herhangi bir beklentimiz asla olmadı ve olmayacaktır. Saygılar ve sevgilerle....

50 bin dolar ve altı hosting şirketlerini satın alıyorum

SysMoon

Gönüllü

50 bin dolar ve altı hosting şirketlerini satın almak​

Ben Nick ve neredeyse 15 yıldır bu işin içindeyim, 2008'den beri ilk müşterilerim de dahil olmak üzere yüzlerce web sitesine ev sahipliği yapıyorum ve 2020'de WHT'ye katıldığımdan beri 7 şirket satın

aldım . Alıcı benim için çok önemli.

Ne için bakıyorum:
  • Daha çok mevcut altyapıma aktarabileceğim cPanel ve DirectAdmin hesaplarıyla ilgileniyorum.
  • Yüksek kaliteli müşteriler olduğum kanıtlanmadıkça genellikle VPS hesaplarından kaçınırım, yani IP'leri kara listeye alan 5 ila 10 dolarlık VPS hesaplarıyla ilgilenmiyorum.
  • İşletmeniz yılda en az 6.000 ABD Doları kazanıyor olmalı ve ideal olarak yılda 12.000 ila 50.000 ABD Doları arasında kazanan işletmeler arıyor olmalıdır.
  • Daha küçük işletmeleri de düşüneceğim, ancak karmaşık bir şey yok, yani işletme yeni sahiplerine kolayca devredilebilecek durumda olmalıdır.

Lütfen bu ayrıntıları e-postanıza ekleyin:
  • Web sitenize bağlantı
  • Hangi Ödeme Ağ Geçidini kullanıyorsunuz, örneğin PayPal, Stripe, vb.
  • Ödeme Ağ Geçidi Para Birimi, örneğin USD, CAD, GBP, vb...
  • Aylık ve/veya yıllık brüt geliriniz nedir?
  • Masraflarınız nedir? Ne kadar ayrıntılı olursa o kadar iyidir, örneğin Sunucular, Lisanslar, İşçilik, vb...
  • Şu anda kaç aktif ödeme yapan müşteriniz var. Bu hizmet tarafından daha da iyi bozulursa
  • Barındırma veya sunucu sağlayıcınızla iyi durumda olduğunuzun kanıtı, yani hesap askıya alınmadı, vadesi geçmiş faturalar yok ve fesih tehdidi altında değil.

İlgileniyorsanız konuşalım! Bana bir e-posta gönder: [email protected]